Grupa Biegowa Mieroszów

Get Adobe Flash player

Poniżej przedstawiam informacje jaką otrzymałem e-mailem i stwierdziłem że jest godna przekazania dalej:

Mam przyjemność zaprosić cię na zupełnie nowy bieg we Wrocławiu. H2O Półmaraton, który odbędzie się 8 kwietnia 2017. Nasza propozycja to ucieczka od miejskiego zgiełku i spalin. Z tego też powodu trasa biegu została wytyczona po terenach wodonośnych i zalewowych Wrocławia. Dodam, że trasa jest w całości asfaltowa i będzie posiadała atest PZLA. Jest płaska i niezwykle urokliwa.

Nasz bieg to wyjątkowa okazja aby w komfortowych wiosennych warunkach zadebiutować na dystansie 21,097 km oraz zrobić przetarcie i sprawdzić formę przed startem w kwietniowym maratonie jak Orlen, Kraków czy nasz lokalny Jelcz-Laskowice. Start i meta przy ul. Niskie Łąki, przy obiektach sportowych MCS Wrocław.

Bieg poprowadzą pacemakerzy na różne czasy:  1:30, 1:35, 1:40, 1:45, 1:50, 2:00. Natomiast na mecie możesz spodziewać się wykwalifikowanych masażystów z Wyższej Szkoły Fizjoterapii we Wrocławiu

Koszulka biegu:
Przygotowaliśmy opcjonalną wersję pakietu z koszulką biegu. Jej koszt to 30 zł. Z tyłu napis "Biegacz nie wielbłąd..." :)

ZAPISY: http://h2opolmaraton.pro-run.pl/

TRASA BIEGU: http://h2opolmaraton.pro-run.pl/trasa-biegu/


Copyright © 2014. All Rights Reserved.